Pozitif Kazanım Dershanesi
0
Genel
Pozitif Kazanım Dershanesi

Büyükçekmece butik dershane olarak en çok tercih edilen eğitim kurumları arasında nitekim Pozitif Kazanım bulunmaktadır. Güçlü öğretmek kadrosu, kaliteli yayınları ve özellikle 6 kişilik VİP sınıfları ile göz kamaştırmaktadır.

Pozitif Kazanım dershanesine bu iletişim menüsünde yada 0505 446 67 19 – 0212 873 16 79  numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Pozitif Kazanım Dershanesinin Neden mi Seçmelisiniz?

Sunduğu özellikler ile adeta burada tembel öğrenci bulamazsınız. Pozitif Kazanım  öğrenciniz ile birebir ilgilenir ve onu başarıya götürecek tüm eğitim ve öğretim süreçlerinden başarıyla geçirir.

  • 6-8 kişilik sınıflar
  • Öğrenci koçluğu
  • Her hafta özel denemeler
  • Sınırsız birebir soru çözümü
  • Ödevlendirme ve birebir takip
  • Yeni nesil güçlü  yayınlar

Büyükçekmece dershane

Büyükçekmece Dershane Tavsiye

Büyükçekmece dershane için tavsiye istiyorsanız öncelikle pozitif kazanımı neden sizin için en ideal seçim olacağına bakalım. Pozitif Kazanım dershanesi Blomm’un tam öğrenme modelini temel almıştır. Çünkü tam öğrenme modeline göre öğrenmeyen öğrenci yoktur. Öğretmeyen öğretmen vardır. Bireysel farklılıklar göz ardı edilerek herkesin aktif katılımı sağlanır ve herkesin öğrenmesi hedeflenir. Diagnostik(ön test) testler ile öğrencinin hazırbulunuşluk düzeyi tespit edilir ve belirlenen ihtiyaçlar doğrultusunda dersler işlenir.

Tüm bunları göz önünde bulunduracak olursak Pozitif Kazanım Dershanesi sizler için eşsiz bir seçim olacaktır.

Büyükçekmece Butik Dershane ve Etüt Merkezi

Butik dershaneler geleneksel eğitim sistemine nazaran öğrenci merkezli bir eğitim için ideal bir zemin hazırlamaktadır. Genelde az sayıda sıra yapısı ile az öğrenci çok ilgi mantığı ile işler. Tabi bu durumda öğrenci kendisinin eğitimin merkezinde görüp etkin bir katılım sağlar. Diğer bir avantajı ise öğretmen neredeyse her öğrenciye ders esnasında yeterli zaman ayırabilmekte ve onunla ilgilenebilmektedir.

Butik dershane arayanlar için Pozitif Kazanım her zaman mükemmel bir eğitim ortamı sağlamaktadır.

Büyükçekmece butik dershane
Büyükçekmece butik dershane

Büyükçekmece Dershane Fiyatları 2022

2022 Büyükçekmece dershane fiyatları  4.000TL ile 15.00TL  arasında değişebilmektedir. Fiyatlar dershanenin türüne ve verilen eğitime göre değişkenlik göstermektedir. Her ne kadar internetten dershanelerin fiyatlarını araştırıp aşağı yukarı bir fiyat bulabilseniz dahi bu sizin sorunuza net bir cevap olmayacaktır.

Örneğin 300 saat ders veren bir dershanenin fiyatı 4.000 TL iken 500 saat ders veren kursun fiyatı 5.000 TL olabilmektedir. Kaldı ki sınıfların yapısı, verilecek denemeler ve yayınların niteliği, kursun eğitim vizyonu gibi konular da fiyat bilgisini biçimlendirebilmektedir.

Pozitif Kazanım Dershanesi Fiyatları için 0212 873 16 79 iletişim numarasını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Posts

Pozitif Kazanım
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim ?