0
Dersler

Beylikdüzü özel kurs Hizmetimiz

Bu yazımızda İstanbul ve Beylikdüzü özel kurs merkezleri, Beylikdüzünde özel ders veren etüt merkezleri, ve birebir ders veren yerler hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Üniversite ve lise sınavları için hazırlık yapan öğrencinize Beylikdüzünde özel kurs ve dershane arayıp ta kararsız mı kaldınız. Öğrenciniz ve çocuğunuz kendi geleceğinin temellerini attığı bu stresli yolda, özel ders ve özel kurslarda olması gereken bazı nitelikler vardır. Bunu göz önünde bulundurarak Beylikdüzü özel kurs merkezi arayışımızı sürdürmeliyiz.

İyi Bir Dershane Ve Özel Eğitimde Olması Gerekenler

  • Rehberlik Eğitimi
  • Kaliteli öğretmen altyapısı
  • kaliteli yayınlar ve materyaller
  • Öğrencinin İhtiyaçları
  • Öğrenciye uygun ortamlar

Beylikdüzü özel ders veren dershane ve etüt merkezleri seçimi yaparken rehberlik ilk bakmanız gereken kriterdir. Rehberlik seviyesi iyi bir dershane kurum veya kuruluş öğrencinizin psikolojisi ve ruh hali sıkıntılarından anlayacaktır. lise ve Üniversiteye hazırlık sürecinde daha başarılı olması daha olası bir durum olacaktır. Dolayısı ile İyi ve kaliteli bir rehberlik eğitimi olan özel kurs Beylikdüzü çevresinde ilk bakmanız gereken eğitim adresidir.

Kaliteli Öğretmen Altyapısı

Beylikdüzü özel ders veren öğretmenler içinde Matematik öğretmeni en çok aranan eğitimcidir. Beylikdüzü özel ders arayanlar şunu bilmelidir ki; Öğrencinin TYT,AYT, LGS müfredatını geçebilmesi, üniversite ve lise sınavlarında başarılı olması büyük oranda öğretmenin kalitesine bağlıdır. Beylikdüzü eğitim koçu olarak alanında uzman öğretmen emin olun öğrencinizin büyük başarılara imza atmasına rehberlik eder.

Özgün Deneme Sınavları Ve Başarılı Yayınlar

Özel çalışma ortamlarında matematik , İngilizce gibi kısmen yoğun çaba gerektiren dersler genelde öğrencilerin en çok takıldığı derslerdendir. Dolayısıyla İstanbul Beylikdüzü matematik öğretmeni arayan öğrenciler mümkün olduğunca yayınlara bağlı kalarak bu seçimi yapmalıdırlar. Kaliteli bir eğitimden sonra bunu deneme ve yayınlar ile pekiştirilmelidir.

Öğrencinin Özel İhtiyaçları Ve Çalışma Ortamı

Beylikdüzü Özel kurs ararken, burada öğrenci kendi benliğine ve dikkat durumlarına göre çalışma ortamı seçmesi gerektiğini belirtmek istiyoruz. Çünkü bazı öğrenciler kalabalık ortamlara ilgi duyarken bazıları ise sade sakin ortamları tercih edebilmektedir.

Kalabalık ortamları seven öğrenciler daha çok özel etüt merkezleri ve Beylikdüzü etüt merkezleri ve dershaneleri tercih edebilirler.

Öte yandan sakin ortamları seven öğrenci Beylikdüzü birebir ders veren butik dershane ve vip eğitim merkezlerini tercih edebilirler.

İstanbulda Vip Butik Dershaneler

Geleneksel eğitim sistemi ile işleyen özel dershaneler Milli Eğitim Bakanlığı tarafından kapatıldı. Bu sayede maddi kazanç hırsı ile sınıfları tıka basa doldurup eğitimden çok paraya önem veren dershaneler tarihe karıştı. Çağdaş Eğitim Modelini benimseyen; birebir ders veren veya 5 ,6 kişilik sınıflarda eğitim gören Vip butik dershaneler açıldı.

İstanbul vip kurs ve butik dershane ili oldu çıktı adeta; özellikle Avrupa yakası Avcılar, Esenyurt, Büyükçekmece, Beylikdüzü gibi hemen hemen tüm semtlerde butik dershane ve özel etüt merkezleri yaygınlaştı.

Beylikdüzü TYT AYT Kursu Pozitif Kazanım Dershanesi

Beylikdüzü özel kurs merkezi olan Pozitif Kazanım Akademisi ekibi olarak TYT AYT gibi lise ve üniversitelere hazırlık yapan öğrenciler için en uygun ortamı ve eğitim modelini geliştirdik.

Birebir Ders İmkanı

Tüm sınıflarımı 7 kişilik olup isteyen öğrencilerimize birebir ders takvimi oluşturuyoruz. Bu sayede Beylikdüzü birebir özel ders veren öğretmen arayanlar için çözümler sunuyoruz.

Beylikdüzü Özel Ders Modelimiz

Bloom’un tam öğrenme modeli baz alarak özel ders veren dershanemiz, matematik ve İngilizce gibi derslerde takılan öğrenciler için kapsayıcı çalışma standartları uygulamaktadır. Bu sayede Beylikdüzü özel matematik öğretmeni arayan öğrenciler için özel ders veren Öğretmenler ile çalışıyoruz.

Sonuç olarak İngilizce, Türkçe ,Sosyal bilimler, Fen bilimleri , Geometri ve Matematik dersleri başta olmak üzere Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) müfredatında yer alan, AYT, TYT, LGS, lise ve üniversite sınavlarında sorumlu olunan tüm derslerin özel ve birebir eğitimini veriyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Posts

Pozitif Kazanım
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim ?