Avcılarda dershane
0
Genel
Avcılarda dershane

Avcılar en iyi butik dershane yada VİP kurs arıyorsanız Pozitif Kazanım’ a bakmadan karar vermeyin. Pozitif Kazanım dershanesi her biri alanında uzman en az 12 yıllık deneyimli öğretmen kadrosu, kusursuz ders alanları ve 6 kişilik sınıfları ile tercihlerinize bir adım daha yakındır.

Bizlere iletişim menülerimizden yada  iletişim numaralarımızdan 7/24 ulaşabilirsiniz.

Neden Pozitif Kazanım

  • 6 – 8 kişilik sınıflar (Arka sıramız yok): Tüm sınıflarımız sadece 6 ve 8 kişiliktir. Oturma sıraları akıllı tahtaya karşı hilal şeklinde bir düzen ile yerleştirilmiştir. Dolayısıyla öğretmen ders işlediğinde tüm öğrenciler derse aktif katılım sağlar.
  • Sınırsız birebir soru çözümü: Tüm derslerde gün boyu öğretmenlerimiz eşliğinde birebir soru çözümü yapılmaktadır. Soruların her hangi bir sınırı yok bizde öğrenci öğrenene kadar devam eder bu süreç.
  • Teknoloji destekli eğitim: Eğitim sürecinde son nesil akıllı tahta, bilgisayar, tablet, projeksiyon ve materyaller kullanılmaktadır.
  • Eğitim koçluğu: Öğrencilerimizin başarısını ölçmek ve değerlendirmek adına yıl boyu kişiye özel eğitim koçluğu hizmetlerimiz bulunmaktadır.
  • Ödevlendirme ve birebir takip: Ders ve ödev konusunda birebir takip sistemimiz yıl boyu devam etmektedir.

Avcılar Dershane Tavsiye

Avcılar dershane tavsiye isteyenler için; Eğitim modeli, tecrübeli öğretmenleri, kusursuz ders çalışma alanları ve etüt merkezlerini baz alacak olursanız kesinlikle Pozitif Kazanım’ı  tavsiye ediyoruz.

Avcılar Dershane Önerisi
Avcılar Dershane

Avcılar Dershane Fiyatları 2022

Günümüzde dershanelerin sayısı artan talebe göre gün geçtikçe yükselmektedir. Buda rekabeti beraberinde getirmektedir. Her dershanenin kendine göre bir işleyişi ve fiyat politikası bulunmaktadır. Eğer dershanelerin fiyatlarını araştırıyorsanız internette bulacağınız fiyatlara bakarak seçim yapmak çokta sağlıklı olmayacaktır. Bunun yerine dershaneleri arayıp verilen eğitim hakkında bilgi aldıktan sonra ücreti sormanız daha sağlıklı olacaktır.

Avcılar dershane fiyatları 2022 de 5.00 – 15.000 TL arasında değişmektedir. tabi bu durum dershanenin kalitesine göre de değişmektedir.

Pozitif Kazanım fiyatları hakkında bilgi almak için 0505 446 67 19 – 0505 822 72 22 numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

Avcılar Butik Dershane

Geleneksel eğitim sisteminin merkezinde öğretmen vardı ve sınıfların kapasitesi, öğrenci sayısı, bireysel farklılıklar gibi etmenler önemsizdi. Buda oldukça ciddi sorunlara yol açmaktaydı. Nitekim gün geçtikçe geleneksel eğitim sistemi zayıflayarak yerini modern öğrenci merkezli eğitim sistemlerine bıraktı

Avcılar butik dershane
Avcılar butik dershane

Öğrenci Merkezli Eğitim

Öğrenci merkezli eğitim sistemi ise tamamen merkeze öğrenciyi koyarak daha aktif bir öğrenmenin sağlanması amaçlanır. Bireysel farklılıklar, çevresel koşullar, rehberlik gibi etkenler önem kazanır ki bu daha kalıcı öğrenmelerin gerçekleşmesine zemin hazırlamaktadır.

Dolayısıyla öğrenci merkezli bir eğitim sunan butik dershaneler gün geçtikçe önem kazanmaktadırlar.  Avcılar’da butik dershane sorgusu için Pozitif Kazanım sizin için ideal çözümler sunmaktadır.

Avcılar LGS Kurs

Avcılar LGS kursları arayışlarınızda Liselere Giriş Sınavlarında Pozitif Kazanım her zaman yanınızdadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Posts

Pozitif Kazanım
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim ?